کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
None
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

سرویس خواب  چوبیاز سرویس خواب چوبی بیشتر بدانید!

هرچند تنوع اقلام موجود در بازار برای اتاق خواب هر روز تنوع بیشتری پیدا میکند اما در بین آن دست از خریداران که دنبال سرویس خواب جدید برای منزل یا سرویس خواب عروس میگردند، سرویس خواب چوبی همواره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته و دارد. برای برخی از خریداران هیچ چیز جای یک سرویس خواب چوبی کلاسیک را پر نخواهد کرد. این کاربران را نمیتوان در گروه کاربرانی که به دنبال سرویس خواب شیک و ارزان هستند دسته بندی نمود (هرچند گروه تولیدی بلج برای طرفداران سرویس خواب شیک و ارزان که میخواهند از محصولات چوب طبیعی استفاده کنند نیز محصولاتی با تلفیق چوب طبیعی و MDF  تولید نموده.).به طور کلی خریداران سرویس خواب چوبی معمولا خود را برای قیمتی به نسبت گرانتر آماده کرده اند.

در همین راستا گروه تولیدی بلج دست به تولید گروهی از محصولات تحت عنوان سرویس خواب چوبی زده که در بین آنها محصولات تمام چوب و یا محصولاتی که از ترکیب MDF با کیفیت و چوب ساخته شده اند به چشم میخورد. 


سرویس خواب چوبی کلاسیک 

طراحی کلاسیک در مبلمان پیوندی ناگسستنی با چوب دارد. سرویس خواب چوبی کلاسیک را شاید هنوز هم بتوان محبوبترین مدلها در بین تولیدات متنوع سرویس خواب چوبی دانست.  هنگام خرید سرویس خواب چوب کلاسیک خیالتان راحت است که برای سالها از مد عقب نخواهید ماند و طراحی موقر و بااصالتی را در پیرامون خود شاهد هستید. در سرویس خواب چوبی کلاسیک مواد اولیه به کمک طراحی آمده اند تا اصالت محصول را در تمام زوایا به رخ بکشند. در این مجموعه نیز گروه تولیدی بلج با طرحها و محصولاتی مثال زدنی مصرف کننده را به بزم رنگها و نقشها دعوت مینماید.
 

سرویس خواب چوبی مدرن

شاید سرویس خواب چوبی کلاسیک محبوب دل بسیاری از خریداران باشد اما بسیاری از جوان تر ها و یا حتی بزرگترها علاقمندند تا طراوت و شادابی بیشتری را در فضای اتاق خواب خود جاری نمایند. تولیدی بلج برای پاسخ به خواسته های جسورانه این بخش از بازار نیز که میخواهند اصالت مواد اولیه چوبی و طراحی مدرن را در کنار هم داشته باشند دست به طراحی سرویس خواب چوبی مدرن و طرح های متفاوت زده که بعضا از چوب و در بعضی موارد از ترکیب چوب و MDF  با کیفیت بالا ساخته شده اند.

قیمت سرویس خواب چوبی 

قیمت سرویس خواب چوبی به واسطه مواد اولیه و مراحل ساخت، گرانتر از انواع MDF است. گروه تولیدی بلج کوشیده در برخی طرحهای ابتکاری خود با ترکیب و تلفیق MDF  و چوب محصولی ارایه نماید که با قیمتی مناسب تر و طراحی متفاوت تر در اختیار خریداران قرار میگیرند.

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران