کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
None
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تخت خواب لمسه 

 

لمسه کاری نوعی از روکش پارچه ای یا چرمی است که به صورت برجسته بر روی تخت خواب، مبلمان و... انجام میشود. معمولا این برجستگی و فرورفتگی‌ها به صورت منظم و به صورت لوزی توسط دوختن دکمه بر روی بدنه محصولات ایجاد میشوند و باعث شکل ظاهری خاص و متفاوت میشود که امروزه طرفداران خود را دارد. فروشگاه اینترنتی بلج نیز طیف وسیعی از انواع تخت خواب لمسه را برای این افراد عرضه نموده.


تخت خواب لمسه دار بلج

تخت خواب لمسه دار به واسطه روکش پارچه ای و یا چرمی خود میتواند روح متفاوتی به نسبت انواع چوبی و یا فلزی به دکوراسیون منزل ببخشد. تخت خواب لمسه دار معمولاً از ظرافت بیشتری برخوردار است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. بنابراین اگر فرزند کوچک دارید و یا زیاد اهل مواظبت از وسایل منزل نیستید پیشنهاد میکنیم قبل از خرید تخت خواب لمسه دار یک بار دیگر فکر کنید. هر چند در بسیاری محصولات دسته بندی سرویس خواب لمسه دار فروشگاه بلج از انواع پارچه و یا پارچه های مقاوم و قابل نظافت استفاده شده که از نگرانی شما تا حد قابل توجهی کاسته خواهد شد.


قیمت تخت خواب لمسه 

قیمت تخت خواب لمسه نیز مانند اکثر تخت خواب ها تابعی از کیفیت مواد اولیه، نوع طراحی و ساخت و شرکت تولید کننده میباشد. تخت خواب های لمسه میتوانند با اسکلت فلزی ساخته شوند و یا از اسکلت ام دی اف در ساخت آنها استفاده شود که البته نوع با کیفیت تر آن همانطور که میتوان حدس زد تخت خواب لمسه ام دی اف است.


سرویس خواب لمسه ای

هرچند سوریس خواب لمسه ای به صورت سرویس خواب یک نفره نیز تولید میشود ولی اکثر متقاضیان این سرویس خواب همانطور که انتظار میرود زوجها هستند. سرویس خواب لمسه ای اکثرا به صورت سرویس خواب لمسه ای دو نفره خریداری میشود.


قیمت تخت خواب دو نفره لمسه 

قیمت تخت خواب دو نفره لمسه عرضه شده در فروشگاه بلج به نسبت قیمت تخت خواب دو نفره لمسه های عرضه شده در بازار از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است. زیرا دلیل قیمت ارزان این محصولات در حذف واسطه ها و همچنین تولید انبوه در خطوط صنعتی است. قیمت ارزان سرویس خواب دونفره لمسه در فروشگاه بلج نه تنها باعث نشده تا از کیفیت این محصولات کاسته شود بلکه تولیدی بلج هر روز استانداردهای سختگیرانه تری را در تولید محصولات خود به کار میگیرد.
 

تخت خواب لمسه دوزی بلج 

شاید کیفیت ساخت صنعتی تخت خواب لمسه دوزی بیش از انواع دیگر مهم باشد زیرا در صورت استفاده از محصولات کارگاهی که بعضا با کیفیتهای پایین و دستگاه های کارگاهی ساخته میشوند میتواند باعث شود تا به زودی مجبور شوید تا بابت مشکلات پیش آمده برای تخت خواب لمسه دوزی خود قید آن را بزنید و سراغ خرید یک سرویس خواب جدید بروید. همچنین گارانتی ارائه شده توسط تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر معمولا بسیار قابل اعتماد تر است. سرویس های خواب لمسه دار ارایه شده در فروشگاه اینترنتی بلج همگی دارای ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر میباشند و تولیدی بلج خود را ملزم به پاسخگویی دقیق و کامل در قبال آن میداند.
 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران