کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
تخت خواب تاشو نوجوان
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تخت خواب تاشو نوجوان

 

 

شاید کسی را نشناسیم که در حال سپری دهه سوم به بعد زندگی خود باشد و در خاطرات کودکی خود تختخواب تاشویی را به خاطر بیاورد. اما از اقشاری که امروزه اقبال خوبی به محصولات گروه تخت خواب تاشو نشان می دهند قشر جوان و نوجوان هستند که دوست دارند تغییرات را با پیشرفت دنیای پیرامون خود تجربه کنند.


مدل های تخت خواب تاشو

گروه تولیدی بلج برای تامین رضایت این قشر دست به طراحی دسته خاصی از تخت خواب تاشو در مجموعه تخت خواب تاشو نوجوان زده که با در نظر گرفتن ویژگی هایی آن را برای نوجوان مناسب تر ساخته. فرقی نمی کند به دنبال خرید تخت خواب تاشو دخترانه باشید و یا تخت خواب تاشو پسرانه. بلج برای هر دسته طرح های به روز و کاربردی را در نظر گرفته است.

 

قیمت تخت خواب تاشو دیواری 

تولیدی بلج کوشیده تا با حذف واسطه های فروش و همچنین هزینه های مربوط به واردات و با تولید انبوه محصولات با کیفیت بسیار بالا را با قیمتی بسیار ارزنده به بازار عرضه کند.ارزان بودن نسبی قیمت تخت خواب تاشو دیواری بلج نیز در همین چارچوب قابل توضیح است و نباید با اجناس بی کیفیت و ارزان قیمت متفرقه موجود در بازار مقایسه شود.


معایب تخت خواب تاشو دیواری

تخت خواب تاشو دیواری نوجوان تولیدی بلج مانند دیگر انواع تخت خواب تاشو این تولیدی کارایی در حد انواع تخت خوابهای معمول زمینی دارد و با تقریب خوبی میتوانید هر انتظاری از یک تخت معمول دارید از یک تخت خواب تاشو این تولیدی نیز داشته باشید. اما معایب تخت خواب تاشو را باید در انواع بی کیفیت و بی نام و نشان آن جستجو کرد که میتواند علاوه بر صلب آسایش شما به واسطه سر و صدا و از کار افتادنهای پیاپی به واسطه عدم ایمنی و امکان سقوط سلامت شما را نیز تهدید نماید.بنابراین اگر قصد خرید انواع بی کیفیت آن را دارید بهتر آن است که اصولا سمت این انتخاب نروید.


انواع تخت خواب تاشو 

گروه تولیدی بلج تخت خواب تاشو که به اسم کمجا نیز شناخته می شود را در پنج دسته بندی کلی تخت خواب تاشو دو نفره، تخت خواب تاشو یکنفره، تختخواب تاشو افقی، تخت خواب تاشو نوجوان و تخت خواب تاشو کودک به بازار عرضه نموده و هر روز به تعداد محصولات هر مجموعه می افزاید.


فروش تخت خواب تاشو بلج 

شما می توانید با توجه به گواهینامه ها و مجوزهای مربوط به فروش اینترنتی تخت خواب تاشو نوجوان بلج را با گارانتی 2 ساله محصول و 3 سال برای جک که از تاریخ تحویل محاسبه می شود تهیه نمایید. همچنین اگر تمایل به بازدید از محصولات و یا خرید حضوری دارید نیز می توانید به نمایشگاه دائمی محصولات بلج مراجعه فرمایید. همچنین کارشناسان بلج همواره حاضرند تا به سوالات شما پیرامون محصولات به صورت تلفنی، پیام و یا حضوری پاسخ دهند.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران