کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
تخت خواب تاشو یک نفره
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تخت خواب تاشو یک نفره 

 


امروزه با کوچکتر شدن فضاهای آپارتمانی تخت خواب تاشو تبدیل به یک انتخاب ارزشمند برای خانواده ها شده است. در بین انواع تخت خواب تاشو اما تخت خواب تاشو یک نفره بیشتر توسط صاحبین مشاغل که دوست دارند درمحل کار خود نیز امکان استراحت را داشته باشند و همچنین فرزندان خانواده ها مورد استقبال قرار گرفته است.


تخت خواب تاشو یک نفره ارزان اما با کیفیت

گروه تولیدی بلج با توجه به نیازهای این بخش از بازار، تولید تخت خواب تاشو یک نفره را نیز در زیر مجموعه تخت خواب تاشو در دستورکار خود قرار داده. خصوصیت اصلی تخت خواب تاشو یکنفره بلج ارزش خرید بسیار بالا در برابر کیفیت است.

گروه تولیدی بلج توانسته در عین به کار بردن بهترین مواد اولیه از جمله ام دی اف (MDF) فشرده و یراق آلات درجه یک در تولید تخت خواب تاشو یکنفره، قیمت را درسطحی مقبول نگه دارد. باید توجه داشت این امکان به واسطه تولید کننده بودن مجموعه بلج و تولید انبوه میسر شده و قیمت مناسب انواع مدل های تخت خواب تاشو یک نفره بلج به معنای کیفیت نامناسب این محصول نیست.


مزایا و معایب استفاده از تخت خواب تاشو یک نفره

مهم ترین مزیت استفاده از تخت خواب تاشو یک نفره بهره بردن از فضای بیشتر اتاق است. بنا بر یک قانون نانوشته و با یک حساب سرانگشتی تخت خواب تاشو در یک اتاق معمولی می تواند راندمان استفاده از اتاق خواب را حدود 30 درصد از حیث فضا افزایش دهد.

معایب استفاده از تخت خواب تاشو را اما صرفاً می توان در خطرات ناشی از خرید اجناس فاقد کیفیت و غیر استاندارد از تولید کنندگان و فروشندگان نامعتبر خلاصه کرد. بنابراین اگر قصد خرید تخت خواب تاشو یک نفره غیر استاندارد را دارید پیشنهاد ما آن است که قید این خرید را بزنید و در فضایی کمتر از همان تخت خواب های سنتی و یا حتی پهن کردن تشک روی زمین استفاده کنید.

 

سفارشی سازی و ابعاد دلخواه در تخت خواب تاشو یک نفره بلج

از دیگر مزایای خرید تخت خواب تاشو از گروه تولیدی بلج جدا از گارانتی و خدمات پس از فروش امکان سفارشی سازی ابعاد و رنگ در محصول است. یعنی شما پس از انتخاب مدل تخت خواب تاشو یک نفره خود از فروشگاه فیزیکی یا فروشگاه اینترنتی بلج می توانید ابعاد و رنگ آن را بنا به شکل فضا و سلیقه خود تعیین کنید. بنابراین دقیقا همان تخت خواب یک نفره ای را در اختیار خواهید گرفت که نیاز دارید.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران