کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
تخت خواب تاشو دو نفره
تخت تاشو K2
تخت تاشو K2

15,253,250تومان

تخت کمجا مدل KM12
تخت کمجا مدل KM12

16,457,250تومان

تخت تاشو K4
تخت تاشو K4

15,671,425تومان

تخت تاشو K3
تخت تاشو K3

16,175,000تومان

مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تخت خواب تاشو دو نفره

 

با شوق روز افزون بشر برای شهر نشین شدن، قیمت فضاهای شهری نیز روزانه در حال افزایش است و در نتیجه فضاهای آپارتمانی از ارزش بیشتری برخوردار می شوند و کوچکتر از خانه های ویلایی قدیم ساخته می شوند. در این میان تخت خواب تاشو و یا همان چیزی که به اسم تخت خواب کمجا هم شناخته شده قدرت عرض اندام بیشتری در بین خانواده ها پیدا کرده و انتخابهای گذشته مخاطبین را به چالش می کشد.
 
بنا بر یک حساب سرانگشتی تختخواب تاشو یا کمجا به شما کمک می کند تا 30 درصد بیشتر از فضای اتاق خود را برای امور روزانه به کار گیرید، در حالی که لذت خواب شبانه بر روی تختخواب راحت را نیز از دست نداده اید.

 

تخت خواب تاشو دو نفره مدرن و زیبا؛ به سبک بلج

هرچه اکثریت علاقمندان تخت خواب تاشو یک نفره را صاحبین مشاغل علاقمند به استراحت در محل کار و یا نوجوانان پر انرژی تشکیل می دهند اما خریداران تخت خواب تاشو دو نفره غالباً زوج های جوان و جسور هستند که می خواهند نوع جدیدی از زندگی را تجربه کنند. در هر حال تخت خواب تاشو شاید آن چیزی نباشد که آنها با آن بزرگ شده باشند.

در همین راستا شرکت تولیدی بلج برای رفاه حال تمام مخاطبین خود دست به طراحی دوباره ایده تخت خواب تاشو دونفره زده و سعی کرده تا روح طراحی مجدد به سبک بلج را در آن بدمد. این طراحی ها با توجه به آخرین نمونه های طراحی دنیا در کنار نیازها و روحیات مخاطب ایرانی به بلج این امکان را داده تا تخت خواب تاشو دو نفره را به سبک خود روانه بازار کند.


قیمت مدل های تخت خواب تاشو دیواری دو نفره 

با کمی جستجو در بازار تخت خواب تاشو دیواری و با کمی دقت متوجه خواهید شد انواع بی کیفیتی از آن نیز هستند که در کارگاه ها و یا توسط تولیدکنندگان بی نام و نشان عرضه شده اند که با قیمتهای بسیار پایین سعی می کنند خریدار را وسوسه کنند. اما اگر می خواهید به سراغ انواع بی کیفیت این محصول بروید پیشنهاد ما آن است که عطای استفاده از تخت خواب تاشو را به لقایش ببخشید و از تخت خواب ها معمولی استفاده کنید. زیرا عمر این تختخواب ها بسیار کوتاه است و شما را با دردسرهای جدی مواجه خواهد ساخت.

خبر خوب اما آنکه گروه تولیدی بلج با قیمت هایی بسیار مناسب تخت خواب های تاشو را با کیفیتی استاندارد و بسیار ارزنده تولید نموده. کاری که تنها از دست تولید کننده ای با میزان تولید بالا که فروش را به صورت مستقیم انجام می دهد ساخته است. بنابراین وقتی از بلج خرید می کنید قیمت ارزان محصولاتی مثل تخت خواب تاشو نباید شما را نگران کیفیت پایین محصول نماید.

 

ابعاد تخت تاشو دو نفره 

یکی از مزایای خرید از تولید کننده ای مانند بلج آن است که می توانید در بسیاری موارد سفارشی سازی را در خصوص محصولات خود انجام دهید. انتخاب ابعاد تخت خواب تاشو دو نفره و انتخاب رنگ آن چیزی است که بلج در اکثر محصولات این دسته در اختیار مخاطبین خود گذاشته تا لذت انتخاب مختص به خود را درک کنند.

 

تخت کمجا دو نفره بلج انتخابی برای شما که می خواهید متفاوت باشید

اگر شما هم از آن دسته زوجها هستید که می خواهید از پیشرفت های هر صنعتی در جهت رفاه حال خود استفاده کنید و همچنین نوع جدیدی از حس نظم و استفاده از فضا را در منزل خود تجربه کنید پیشنهاد می کنیم حتما از دسته تخت خواب تاشو دونفره بلج بازدید کنید.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران