کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
None
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تشک مهمان

 


تشک مهمان، یکی از بهترین نمونه های سازگار شدن خانواده های امروزی با فضاهای محدود در آپارتمان ها می باشد. این سری از کالاهای خواب نسبت به تشک های سنتی، وزن بسیار کمتری دارند. علاوه بر این تشک مهمان محصولی کمجا به حساب آمده و می توان آن را به تعداد مورد نیاز خریداری کرد. داشتن کاور مناسب برای چینش تشک ها در داخل کمد نیز از مزایایی است که در بسیاری از این محصولات ایجاد شده.


فرق تشک مهمان با تشک مسافرتی

تشک مهمان و تشک مسافرتی دو اصطلاح بسیار رایج در میان خریداران می باشد. البته با وجود ویژگی های مشترکی از قبیل جمع و جور بودن، قیمت مناسب و وزن سبک در تشک مهمان و تشک مسافرتی، وجه تمایز خاصی بین دو سری از کالاهای خواب مشاهده نمی شود. به همین دلیل می توان از تشک ارزان با چنین خصوصیاتی، برای هر دو منظور استفاده کرد. از این جهت حتی شما می توانید با خرید یک تشک مهمان مناسب، در مسافرت نیز از آن استفاده نمایید.


انواع تشک مهمان

تشک مهمان علاوه بر ویژگی های کلی باید از فاکتورهای دیگری همچون زیبایی و کیفیت در اجزای سازنده نیز برخوردار باشد. به همین دلیل جنس رویه و مواد تشکیل دهنده در قسمت داخلی تشک مسافرتی می تواند عاملی تعیین کننده به حساب آید. از این جهت تشک مهمان ابری، تشک مهمان الیافی و تشک مهمان پنبه ای با مواد تشکیل دهنده متفاوت، می توانند با هم اختلافاتی جزئی داشته باشند.


تشک مهمان چی بخرم؟

تنها کسی که می تواند به این سوال پاسخی درست و کاربردی بدهد، فقط خود شما هستید! چرا که با توجه به نیاز خود می توانید یک تشک مهمان ارزان و شیک را خریداری نمایید. اما به طور کلی استاندارد بودن مواد و فرآیند تولید می تواند ویژگی مهمی برای انتخاب تشک مهمان محسوب شود. از طرف دیگر تشک مهمان الیافی و تشک مهمان ابری نسبت به تشک مهمان پنبه ای گرمای بدن را بیشتر در خود نگه می دارند. علاوه بر این بهداشتی بودن و تهویه تشک نیز می توانند بر کیفیت و راحتی تشک مهمان تأثیر بگذارند.

ما در فروشگاه اینترنتی بلج تمام تلاش خود را نموده ایم تا مشخصات کامل هر محصول را به همراه تجربیات خود در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.


تشک مهمان رویا

شرکت رویا، نامی آشنا و با سابقه در صنعت تولید تشک به حساب آمده و با استقبال خوبی از سوی خریداران همراه می باشد. علاوه بر این تشک مهمان رویا از کیفیت بسیار بالایی نسبت به انواع مشابه برخوردار بوده و با سطحی نرم می تواند حس دلنشین یک خواب عمیق را برای افراد تداعی کند. همچنین تشک مهمان رویا به عنوان یک تشک مهمان ارزان قیمت، می تواند به اقتصاد خانواده ها کمک کرده و خیال آنها را از بابت دوام تشک طی سال های متمادی کاملا آسوده نماید. البته در فروشگاه اینترنتی بلج مجموعه ای از محصولات متنوع و با کیفیت دیگر هم گرد هم جمع شده اند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 


طرز دوخت تشک مهمان

نحوه دوخت تشک های مهمان نیز تقریبا مشابه با همان تشک های سنتی معمول می باشد. در ساخت تشک مهمان از رول های الیاف، پنبه ای و پارچه ای در وزن های مختلف استفاده شده بنابراین در تمامی قسمت های تشک مسافرتی با سطوحی کاملا یکنواخت مواجه خواهیم بود. نوع دوخت بر روی این قسمت ها نقش مهمی در حفظ کیفیت و فرم تشک مسافرتی در درازمدت دارد.


خرید تشک مهمان ارزان

راه های متنوعی برای کاهش قیمت تمام شده تشک مسافرتی وجود دارد که متأسفانه برخی از آنها به استفاده از مواد نامرغوب و غیر بهداشتی باز می گردد. اما صرف نظر از این موارد، می توان با خرید بی واسطه از فروشگاه های بزرگ عرضه‌ی مستقیم کالاهای خواب، تشک های مهمان ارزان با کیفیتی تضمین شده را خریداری نمود. علاوه بر این امکان خرید اینترنتی این محصولات، از طریق وبسایت های معتبری همچون فروشگاه اینترنتی بلج نیز میتواند به شما خریدی مطمئن و به صرفه را هدیه نماید.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران