کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره

کمد لباس


کمدها، اصلی ترین و مهم ترین جزء در هر خانه ای به حساب آمده و تأثیر چشمگیری بر زیبایی و نظم محیط خواهند داشت. بنابراین بعید به نظر می رسد که شما نیز یک یا چند نمونه از انواع کمد را در گذشته ای دور یا نزدیک خریداری نکرده باشید. انواع کمد لباس در طرح های متنوع و با رنگ بندی جذاب  و همچنین در ابعاد مختلف کمد لباس بزرگ و کمد لباس کوچک می توانند نگاه هر بیننده ای را به خود معطوف کرده و تبحر شما برای دیزاین بخش های مختلف منزل را به نمایش بگذارند.

کمد دیواری باشد یا متحرک؟

کمد دیواری نسبت به کمدهای رایج که می توان آنها را کمد متحرک نیز نامید دارای چند مزیت و نقطه ضعف است. برای مثال کمد دیواری به دلیل احاطه شدن به وسیله دیوارها، کمتر در معرض ضربه و تکان قرار می گیرد. این تنها یک سوی ماجراست، چراکه همین موضوع، می تواند جابجایی یا تغییر در کمد دیواری را بسیار سخت و حتی غیرممکن نماید. بنابراین جدا از طرح و رنگ، باید به محدودیت های استفاده از کمد دیواری نسبت به کمدهای معمول نیز توجه کرد. 

کمد دیواری طبقه بندی شده

طبقه بندی کمد دیواری، یکی از حساس ترین مراحل طراحی می باشد و می تواند بر کارایی کمد تأثیری مستقیم داشته باشد. پارتیشن بندی منظم و توجه به نیاز کاربران، نوع و تعداد طبقات را مشخص کرده و از تناوب بخش های مختلف برای قرارگیری انواع لباس، کیف، کتاب و دیگر لوازم می توان به راحتی استفاده نمود.

انواع کمد لباس 

کمدها، از گستردگی فوق العاده ای به لحاظ نوع و سبک طراحی برخوردارند و به طور عمده از انواع کمد لباس تشکیل شده اند. هرچند نام بردن از کالاهایی همچون شلف ها، کتابخانه، جالباسی و دراور به همراه کمدها نیز چندان دور از ذهن نیست و اغلب در هنگام خرید به ست بودن آنها با یکدیگر توجه ویژه ای می گردد.

کمد لباس لولایی بهتر است یا ریلی؟

بسته به فضای دردسترس و سلیقه کاربران، استفاده از هر دو نوع کمد لباس درب ریلی و کمد لباس درب لولایی رایج می باشد. از این رو اگر فضای کافی برای باز شدن درب ها را ندارید احتمالا کمد ریلی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. از طرف دیگر با یکبار باز کردن درب ها، می توان به کل فضای داخلی کمد دست پیدا کرد که این میزان در کمد ریلی حداکثر تا 50 درصد می باشد.

قیمت کمد لباس

مقیاس تعیین شده ای برای قیمت کمد و دیگر محصولات خانگی وجود ندارد. اما به طور معمول کمد لباس بزرگ با مصرف بیشتر مواد اولیه نسبت به کمد کمجا و یا کمد لباس کوچک قیمت بالاتری دارند. همچنین کیفیت و قیمت کمد لباس چوبی و ام دی اف، بیشتر از محصولات بی کیفیتی همچون ملامینه یا نئوپان  می باشد. استفاده از تکنولوژی ها و دستگاه های پیشرفته نیز باعث افزایش قیمت در محصولاتی نظیر کمد لباس وکیوم در مقایسه با کمد لباس ساده خواهد شد.

خرید کمد لباس ارزان از بلج

تولیدی کمد لباس بلج،  با تولید انبوه محصولاتی همچون کمد لباس درب لولایی، کمد لباس ریلی، دراور و انواع جالباسی در خط تولید کارخانجات بلج، سبب کاهش در قیمت تمام شده آنها شده است. علاوه بر این فروش اینترنتی کمد لباس توانسته با حذف واسطه ها، کاربران را از پرداخت هزینه های سربار معاف کرده و تجربه ای شیرین از یک خرید ارزان را در ذهن شما ثبت خواهد کرد.

دسته بندی کمد لباس
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران