کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
مبل تخت خواب شو یک نفره
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

مبل تخت خوابشو یک نفره

 


با گسترش تکنولوژی و تنوع نیازهای بشر، هر روزه تعدادی بیشتری از کالاهای به روز و مدرن به بازار عرضه شده تا به زندگی مینیمال آنها در آپارتمان های نقلی، نظم و زیبایی ببخشد. بی شک در این میان مبل تخت خوابشو، یکی از مهم ترین محصولات مدرن در قرن بیست و یکم می باشد. مبل تخت خوابشو یک نفره، فضایی مناسب برای استراحت شما را فراهم کرده و تنها در عرض چند دقیقه می تواند هرآنچه را که شما از یک مبل راحت یا تخت خواب دلچسب دارید را برآورده سازد.


انواع مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو در تمامی نمونه ها، دارای ساختاری یکسان می باشد و از این جهت هیچ تفاوتی بین مبل تخت خوابشو یک نفره با مبل تخت خوابشو دو نفره وجود ندارد. این سری از محصولات دارای پایه هایی مقاوم بوده و معمولا با حرکت جانبی به طرفین، می توان از آن به جای تخت خوابی نرم و لطیف استفاده نمود. مبل تختخواب شو برقی نیز با مکانیزم مشابه عمل کرده و اعمال حرکات از طریق ریموت صورت می گیرد. از این جهت نیازی به صرف انرژی توسط کاربران نخواهد بود.


چرا مبل تخت خوابشو یک نفره؟

مبل تخت خوابشو یک نفره نسبت به تختخواب های تاشو فضای به مراتب کمتری را به خود اختصاص می دهد. همین موضوع نیز سبب شده تا در صورت نیاز  بتوان از آن به عنوان تخت خواب مهمان نیز استفاده کرد. بنابراین شما در فضایی محدود از اتاق یا نشیمن خود، می توانید همزمان چندین مبل تخت خوابشو یک نفره را قرار دهید. علاوه بر این برخی کاربران از مبل تخت خوابشو یک نفره در  دفتر کار خود نیز بهره می برند که علاوه بر هماهنگی کامل با دکوراسیون اتاق، بستر مناسبی برای تجدید قوای جسمانی آنان را نیز  فراهم آورد.


قیمت مبل تختخوابشو یک نفره ارزان

قیمت مبل تختخوابشو یک نفره نیز تفاوت بسیار خاصی با قیمت مبل تختخوابشو دو نفره ندارد. در حقیقت این، نوع مواد تشکیل دهنده و کیفیت آنهاست که قیمت مبل تختخوابشو یک نفره را تعیین می کند. توجه به کیفیت در هنگام خرید ممکن است در ابتدا کمی هزینه های شما را افزایش دهد، اما با گذشت زمان از خرابی یا نقص های پی در پی در محصول جلوگیری کرده و هزینه های خرید یک مبل تختخوابشو جدید را بر خانواده ها تحمیل نخواهد کرد. اما اینکه چگونه می توان یک مبل تختخوابشو ارزان خرید را در ادامه خواهیم گفت.


خرید مبل تختخواب شو ارزان

امروزه راههای متعددی برای خرید یک مبل تختخواب شو ارزان وجود دارد. برای مثال خرید مستقیم از تولیدی های سطح شهر می تواند گزینه خوبی باشد. علاوه بر این قیمت تمام شده در کارخانه های بزرگ، به واسطه‌ی تیراژ بالای تولید تا حد زیادی کاهش یافته و محصولی با کیفیت را با قیمتی اقتصادی در اختیار مخاطبان قرار خواهند داد. مجموعه بلج نیز با به کارگیری هر دو روش بالا-یعنی تولید انبوه و عرضه‌ بی واسطه‌ی محصولات- تا حد زیادی در کاهش قیمت ها موفق بوده و اصالت کالاهای خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش تضمین می نماید.


خرید اینترنتی مبل تختخوابشو یک نفره از فروشگاه بلج

امکان خرید اینترنتی، یکی از جدیدترین استراتژی های مجموعه بلج برای ارائه خدمات بهتر و سریعتر است. بنابراین شما در هر نقطه ای از کشور که باشید می توانید همین حالا با چند کلیک ساده در وبسایت بلج، مبل تخت خواب شوی مورد نظر خود را در رنگ و طرح دلخواه انتخاب نموده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران