کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

مبل تخت خوابشو دونفره

 


تخت خواب های دو نفره، یکی از دست و پاگیرترین لوازم در منازل به حساب آمده و معمولا باعث می شوند فضای اتاق کوچک تر از آنچه هست به نظر برسد. به همین جهت طی سال های اخیر اغلب کاربران ترجیح می دهند تا از محصولات مدرن، سبک و تاشو بیشتر استفاده نمایند. در این میان خرید مبل تخت خوابشو دونفره، یک راه کاربردی و بسیار راهگشا به حساب آمده و قادر است هرآنچه شما از یک مبل یا تختخواب تاشو می خواهید را به طور همزمان فراهم آورد.


فرق مبل تخت خوابشو با مبل های معمولی

مبل تخت خوابشو دارای ساختاری تقریبا مشابه با مبل معمولی می باشد و تنها تفاوت آنها به وجود پمپهای لغزنده در مبل تخت خوابشو برمی گردد. در این سری از محصولات، بخش های مختلف در یکدیگر کلاف شده و یک مبل زیبای جمع و جور را در برابر دیدگاه هر بیننده ای به تصویر می کشند. برای تغییر حالت به فرم تختخواب نیز کافیست تا شما اهرم تغییر وضعیت در مبل تختخوابشو دو نفره را جابجا نموده واز بستری نرم برای یک استراحت عمیق بهره ببرید.


دکوراسیون فوق مدرن با مبل تخت خوابشو دو طبقه

خرید تخت جداگانه برای هر یک از کودکان، مسئله ای بسیار مهم خصوصا در خانواده های چند فرزندی به شمار می رود. اما با توجه به کمبود فضاها در آپارتمان های امروزی، این مسئله تا حد زیادی می تواند به معضلی بزرگ تبدیل شود. اما خبر خوش اینکه شما با خرید مبل تخت خوابشو دو طبقه، می توانید از این مخمصه نیز رهایی پیدا کرده و رضایت همه اعضای خانواده تان را کسب نمایید. مکانیزم عمل و فرم مبل تخت خوابشو دو طبقه، کاملا مشابه با مبل تختخواب شو یک و دو نفره بوده و بخشی از بدنه، به پله های تاشو اختصاص داده شده است. 


چرا مبل تختخواب شو برقی؟

استفاده از ریموت برای تغییر فرم مبل به تختخواب و بالعکس، از مزایای مبل تختخواب شو برقی نسبت به  نمونه های مشابه می باشد. بنابراین در عرض چند دقیقه شما می توانید یک مبل شیک را به تختخوابی نرم و دلچسب تبدیل نمایید. مبل تختخواب شو برقی به ویژه برای جوانان و نوجوانان، یک انتخاب خاص محسوب شده و آنها را به استفاده از این محصول ترغیب می کند.


قیمت مبل تختخواب شو دو نفره

تکنولوژی و نوع مواد تشکیل دهنده در مبل تختخواب شو، تا حد زیادی تعیین کننده‌ی قیمت نهایی آن است. به همین دلیل مبل تختخواب شو برقی معمولا از دیگر اعضای هم خانواده خود گرانتر می باشد. در همین رابطه نباید از رابطه‌ی بین سایز و قیمت مبل تختخواب شو نیز غافل شد. از این رو قیمت مبل تختخواب شو دو نفره، معمولا در سطح بالاتری نسبت به مبل  تختخواب یک نفره دارد.


خرید مبل تختخواب شو دو نفره ارزان

برای خرید ارزان ترین مبل تختخواب شو دو نفره، بهتر است قبل از هر چیزی به کیفیت و دوام مواد اولیه توجه کنید تا متحمل هزینه های اضافی به جهت تعمیر یا خرید دوباره‌ی آن نشوید. بنابراین درصورت اطمینان از اصالت کالا شما می توانید با خرید بی واسطه از تولیدی مبل تختخواب شو در تهران یا شهر خود، محصولی با قیمت ارزان تر را بخرید. همچنین کارخانجات بزرگی همچون بلج، توانسته اند با تولید انبوه انواع مبل تختخواب شو در طرح و رنگ های مختلف، قیمت تمام شده محصول را تا حد زیادی کاهش دهند.


خرید اینترنتی مبل تختخواب شو از بلج

فروشگاه بلج علاه بر قیمت و کیفیت مناسب، کار مخاطبان را بسیار آسان کرده و  اصالت کالاهای ارائه شده را مستقیما تضمین می نماید. همچنین شما در صورت بروز هرگونه مشکل یا ایرادی می توانید از خدمات پس از فروش این مجموعه استفاده نمایید. عرضه‌ی مستقیم انواع مبل تختخواب شو در فروشگاه مرکزی بلج به هر سه روش حضوری، اینترنتی و حتی تلفنی صورت می گیرد و خریداران با اطمینان خاطر می توانند محصول مدنظر خود را درب منزل خود تحویل بگیرند.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران