کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره

محصولی در این دسته بندی موجود نمی باشد

آخرین مقالات
مشاهده همه

باکس تشک

 


با بیشتر اهمیت پیدا کردن اتاق خواب در خانه های امروزی به واسطه کوچکتر شدن خانه ها دکوراسیون اتاق خواب، استفاده از نوآوری در کالای خواب نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده. در همین راستا علاوه بر محصولاتی مانند تخت خواب های کلاسیک با نمونه هایی مواجه میشویم که شاید در گذشته کمتر با آنها برخورد داشته ایم باکس تشک نیز یکی از همین موارد است.


باکس تشک چیست؟

باکس تشک را از نظر کارکرد میتوان نوعی تختخواب توصیف نمود با کمی تفاوت در طراحی و ساختمان تختخواب هایی که به صورت سنتی می شناسیم. باکس تشک معمولا از فلز یا ام.دی.اف ساخته می شوند و با انواع پارچه، چرم و ... روکش می شوند. در نهایت ظاهر باکس تشک چیزی شبیه به یک مکعب خواهد بود که با ابعاد تشک شما برابری می کند و تشک را روی خود جای می دهد.


چرا باکس تشک؟

باید توجه داشت درست است که طبق تعریف باکس تشک تختخواب به حساب نمی آید اما باکسهای تشک به چند دلیل مورد استقبال قرار میگیرند که در ادامه به آنها میپردازیم. 


باکس تشک ارزان است

باکس تشک به نسبت تختخواب ها و به واسطه سادگی ساختمان خود معمولاً از قیمت پایین تری نسبت به تخواب ها برخوردارند که باعث رقابتی تر شدن آنها نسبت به تختواب ها می شود.


قابلیت حمل باکس تشک 

باکس تشک معمولا وزن کمتری به نسبت تختخواب دارد و همین باعث می شود تا به راحتی بتوان آن را جابجا کرد. به همین دلیل هم هست که باکس تشک در بسیاری از هتلها استفاده می شود.


باکس تشک با کیفیت مناسب

باکس تشک های باکیفیت از جمله باکس تشک های ارایه شده در فروشگاه بلج مانند تختخواب ها از استانداردهای لازم برای خواب بهداشتی برخوردارند و این امکان را به کاربر می دهند تا خوابی با کیفیت را تجربه نماید. 


ایمنی باکس تشک

سازندگان باکسهای تشک نیز مانند دیگر محصولات خواب باید استانداردهای مربوط به ایمنی را رعایت نمایند. باکسهای خواب ارایه شده در فروشگاه بلج خیال شما را بابت مشکلات احتمالی در زمان حریق یا آتشسوزی تا حد زیادی برطرف خواهد نمود.


باکس تشک جکدار

باکسهای تشک در بسیاری موارد به صورت باکس تشک جکدار نیز قابل ارایه هستند تا بتوانید از فضای زیر تشک برای قرار دادن وسایل خود استفاده کنید. این فضا مخصوصا برای خانه ها و اتاق خوابهایی با فضای محدود ایده آل به نظر میرسد.


باکس تشک شیک و زیبا

باکس تشک درنمونه های ساده خود چیزی زیادی برای افزودن به زیبایی اتاق شما ندارد اما در عین سادگی آن میتواند مخصوصا برای علاقمندان به طرح های مینیمال فضای اتاق را دلنشین نماید. اما نمونه های کاملت ری از باکس تشک هم وجود دارند که با استفاده از مخمل، چرم و پارچه ژاکارد و ... سعی در جلب رضایت سخت پسندان داشته اند. اگر همه اینها کافی نیست بهتر است بدانید انواعی از باکس تشک با تاج تخت هم همراه شده اند تا هرچه بیشتر از نظر ظاهر به تختخواب های کلاسیک نزدیک شوند در حالی که قیمت را همچنان پایین نگه داشته اند.
 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران