کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
None
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

سرویس خواب پولیشی براق

 


حتما شما هم تا بحال حداقل یکبار تصمیم به خرید تخت یا سرویس خواب گرفته اید و پس از مراجعه به فروشگاه با انبوهی از طرح ها و نقش ها غافلگیر شده اید. در این میان اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می نماید قطعا طراحی و جذابیت ظاهری محصولات است. از این رو سرویس خواب پولیشی براق می تواند گزینه ای جدی برای شما و همه مخاطبان محسوب شود که به محصولات با جذابیت بصری بالا علاقه مند ند. این سری از محصولات با نمایی فوق براق، از کیفیت بالایی در بخش روکش برخوردار هستند.  


مزیت رنگ پولیشی

در روش رنگ آمیزی پولیشی، رنگ های فوق براق بر روی MDF پرداخت میشوند و به لحاظ کاربردی دارای قابلیت های ممتازی نسبت به انواع های گلس یا رنگ های معمولی است. بنابراین ناگفته پیداست که تخت خواب پولیشی یا مجموعه کاملتر آن یعنی سرویس خواب پولیشی براق، از خواص بهتری نسبت به انواع تخت خواب ارزان با کیفیت پایین تر برخوردار هستند. روکش در سرویس خواب پولیشی براق از یکپارچگی و پوشش کامل تری بر روی تمامی قسمت ها برخوردار بوده و در برابر خط و خراش، ضربه و تغییرات دمایی مقاوم تر می باشد.


تخت خواب پولیشی

گاهی چنین به نظر می رسد که محدودیت فضا در خانه های کوچک امروزی، می تواند عاملی برای محرومیت افراد از برآوردن خواسته هایشان باشد. اما امکان سفارش جداگانه در بخش های مختلف سرویس خواب در مجموعه های بزرگی همچون بلج، این امکان را برای شما و دیگر علاقمندان فراهم می آورد تا بتوانیدبرحسب نیاز خود یک تخت خواب پولیشی را با قیمت ارزان به صورت تکی نیز خریداری نمایید. و سرویس خود را در مراحل بعدی و در صورت نیاز تکمیل نمایید.


سرویس خواب کارن

از بین مدل های مختلف سرویس خواب پولیشی براق در فروشگاه بلج، می توان سرویس خواب کارن را به عنوان مشهورترین نام دانست. سرویس خواب کارن علاوه بر سبک طراحی منحصر به فرد، از تکنولوژی رنگ پولیشی براق نیز بهره برده و از محصولات پرفروش در فروشگاه بلج به شمار می رود.

 

خرید اینترنتی سرویس خواب پولیشی براق از بلج

فرقی نمی کند شما طرفدار خرید اینترنتی یا خرید حضوری کالای خواب باشید؛ زیرا فروشگاه بلج با قدمت چندین دهه فعالیت تولیدی و خدماتی، خرید با هر یک از دو روش مورد علاقه شما را امکان پذیر نموده است. بنابراین شما با خرید از یک برند معتبر در بورس سرویس خواب، می توانید یک سرویس خواب پولیشی براق نظیر سرویس خواب کارن را با قیمتی ارزان و رقابتی خریداری نموده و محیطی آرام و جذاب را به منزل خود هدیه کنید.

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران