کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
None
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تختخواب دو طبقه

 


تخت خواب دوطبقه امروزه به واسطه کوچکتر شدن فضای آپارتمانها، پا را از خوابگاههای دانشجویی و پادگانها بیرون گذاشته و به منازل مسکونی وارد شده. تولید کنندگان تخت خواب دو طبقه نیز (منظور تولید کنندگان معتبر تخت خواب دو طبقه است.) در سالهای متمادی ایرادات نمونه های اولیه تختخواب دوطبقه را برطرف نموده اند و آن را مناسب مخاطب مدرن امروزی ساخته اند. مجموعه گروه تولیدی بلج نیز در راستای احترام به سلیقه مخاطبین این بخش از بازار از سالها پیش طراحی و تولید تخت خواب دو طبقه را در دستور کار خود قرار داده و با طراحی های پیشتاز خود توانسته سهم قابل توجهی از این بازار را از آن خود سازد.

 

عکس تختخواب دو طبقه

محصولات جای گرفته در مجموعه تخت خواب دو طبقه بلج نیز مانند دیگر محصولات این تولید کننده هرکدام در صفحه‌ای اختصاصی جای گرفته اند و عکس واقعی محصول نهایی از زوایای متفاوت کالا در مجموعه تخت خواب دو طبقه موجود است که در کنار نقد و بررسی تخصصی و توضیحات تکمیلی به خریدار این امکان را میدهد تا به خوبی و از زبان تولید کننده با تخت خواب دو طبقه مورد نظر آشنا شود. در کنار همه اینها میتواند نظرات دیگر مصرف کنندگان انواع تخت خواب دو طبقه بلج را مطالعه نموده و در صورت تمایل نظر خود را نیز به اشتراک بگذارد.


قیمت تخت خواب دو طبقه

قیمت تخت خواب دو طبقه از قیمت تخت خواب دو طبقه دخترانه گرفته تا قیمت تخت خواب دوطبقه بزرگسال یا قیمت تخت خواب دو طبقه نوجوان همگی در فروشگاه اینترنتی بلج تابع سیاست فروش با بهترین قیمت میباشند. بلج به عنوان یک تولید کننده ایرانی با حذف واسطه‌های فروش در فروشگاه اینترنتی خود و همچنین حذف هزینه های مربوط به واردات توانسته به واسطه تولید انبوه محصولات خود از جمله تخت خواب دو طبقه را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت ارائه نماید.

 

کیفیت تخت خواب دو طبقه

قیمت مناسب یا بعضاً قیمت ارزان تخت خواب دوطبقه تولیدی بلج نباید این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد نماید که با جنسی کم کیفیت مواجه است. بالعکس تولیدی بلج در تولید محصولات خود از جمله مجموعه تخت خواب دو طبقه از بهترین مواد اولیه چه در بخش چوبی و ام دی اف و چه در بخش فلزی استفاده نموده و برای یراق آلات به کار رفته در محصولات ( که در تخت خواب دو طبقه مهم تر نیز هستند.) هم بهترین نمونه های موجود در بازار را مطابق با استانداردهای روز به کار برده است.

 

قیمت تخت خواب دو طبقه نوجوان‬‎

قیمت در خصوص تختخواب دو طبقه نوجوان و یا تخت خواب دو طبقه دخترانه و پسرانه به واسطه مدتی که استفاده میشوند معمولا از اهمیت بیشتری برای برخی خانواده ها برخوردار است. زیرا تختخواب دوطبقه دخترانه و یا تخت خواب دوطبقه نوجوان قرار است تنها در یک دوره خاص از زندگی فرزندان آنها را همراهی کنند. اما از طرفی دیگر کودکان و نوجوانان به واسطه زندگی پر انرژی که دارند معمولا استفاده های فعالانه تر و بعضا پرخطری از لوازم مربوط به خود مینمایند و مهم است تا در تولید محصولات مربوط به کودکان و نوجوانان استانداردهای مربوط به آنها رعایت شود.

تولیدی بلج در طراحی و ساخت تخت خواب دو طبقه نوجوان و تخت خواب دو طبقه دخترانه و پسرانه خود تمام استانداردهای مربوط به ایمنی و استحکام این مخاطبین خود را در نظر گرفته تا آسودگی را برای والدین و سلامت و استفاده مناسب را برای کودکان و نوجوانان به ارمغان آورد.


تخت خواب دو طبقه بزرگسال

تخت خواب دو طبقه بزرگسال اما باید در کنار توانایی و کیفیت از فاکتورهای زیبایی شناختی مربوط به مخاطب خود برقرار باشد و همچنین بتواند از فضای خود بهترین استفاده را نماید. تولیدی بلج در تولیدات نوآورانه خود در مجموعه تخت خواب دو طبقه بزرگسال نیز کوشیده تا با ایجاد کاربردها و فضاهای خلاقانه و کاربردی این نکته را نیز دور از نظر نگذارد.


گارانتی تخت خواب دو طبقه 

مجموعه تخت خواب دو طبقه تولید و عرضه شده توسط بلج نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر ارائه شده توسط بلج دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش هستند که تاریخ آنها از زمان تحویل محاسبه خواهد شد و بلج همواره خود را ملزم به ارایه خدمات مناسب و لایق مشتریهای خود در چارچوب این تعهدات میداند.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران