کالاهای هدیه دار درخواست مشاوره
تخت خواب تاشو افقی
مقایسه ( 1کالا )
کالا
آخرین مقالات
مشاهده همه

تخت خواب تاشو افقی بلج

 


چرا تخت خواب تاشو افقی 

تخت خواب های تاشو به مرور و با ارزشمند تر شدن فضاهای شهری جای خود را در بین خانواده ها پیدا کرده اند. طرح ها و رنگ های مختلف تخت خواب تاشو توسط فروشندگان متعددی ارائه می شوند. در این بین طرح خاصی از تخت خواب تاشو هست که کمتر به آن پرداخته شده. تخت خواب تاشو افقی طرحی از تخت خواب تاشو یا همان تخت خواب کمجا است که به واسطه نوع خاص طراحی پاسخگوی نیاز گروهی از خریداران تخت خواب تاشو خواهد بود.

 

تخت خواب تاشو یک نفره افقی 

تخت خواب تاشو افقی بلج در دو نوع تخت خواب تاشو یک نفره افقی و تخت خواب تاشو  دو نفره افقی ارائه شده اند و هر روز به تعداد زیر مجموعه های آنها اضافه می شود. این دسته از تخت خواب های تاشو با توجه به آن که طرحی نو تر دارند معمولاً توجه مخاطبین خاص تری را نیز به خود جلب می کنند. چه افرادی با سلایق متفاوت و چه افرادی که به واسطه نوع دکوراسیون به سمت این محصول می آیند.

 

جک تخت تاشو افقی

شاید مهم ترین بخش یک تخت تاشو افقی یا عمودی را بتوان قسمت متحرک و یا همان جک تخت تاشو که وظیفه باز و بسته تخت تاشو افقی را نیز به عهده دارد عنوان کرد. اگر در این قسمت از جنس بی کیفیت استفاده شده باشد ضمن عدم کارایی مناسب و از کار افتادن های دوره ای و ایجاد سر و صدا می تواند ایمنی شما را نیز به خطر بیاندازد. 

 

تخت تاشو افقی بلج 

شرکت تولیدی بلج در تولید تخت تاشو افقی خود از بهترین مواد اولیه استفاده نموده و همچنین برای قلب تپنده این محصول یعنی جک تخت تاشو از بهترین نوع موجود در بازار استفاده کرده که دارای یک سال گارانتی مازاد بر گارانتی کل محصول می باشد تا بتوانید با خیال راحت به آن اطمینان کنید.

 

خرید تخت تاشو افقی از فروشگاه بلج

فروشگاه اینترنتی بلج ثبت شده در پایگاه ساماندهی رسانه های دیجیتال و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که خیال شما را بابت خریدی آسان و مطمئن راحت می سازد. همچنین امکان خرید حضوری محصولات بلج از جمله تخت خواب تاشو افقی از طریق مراجعه حضوری به نمایشگاه دائمی بلج نیز میسر است. همچنین به یاد داشته باشید کارشناسان بلج همواره از پاسخگویی به سوالات و ارائه راهکار به مخاطبین خوشحال خواهند شد.

 

قیمت تخت خواب تاشو افقی 

قیمت تخت خواب تاشو افقی ارایه شده در فروشگاه بلج مانند دیگر محصولات این تولیدی به چندین دلیل بسیار مناسب تر از محصولات مشابه در بازار است.از مهمترین این عوامل می توان به فروش مستقیم کالا توسط تولید کننده، میزان بالای تولید و حذف هزینه های واردات اشاره کرد که امکان استفاده از محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت برای خریدار میسر می سازد.

 

 سوالی دارید!؟ ۰۲۱-۵۳۱۳۸

instagram
رسانه های همکار
  • pitkat.ir
  • bolej.ir/mag/
  • bolej.ir
  • ISO 14001
  • ISO 10004
  • ISO 9001
  • enamad
  • ecunion
  • samyad

پشتیبانی و اجرا توسط  سایت باران